Drátové telefony

GIGASET-DESK600-BLACK


Šňůrový telefon Gigaset DESK 600 s LCD displejem a sedmi klávesami přímé volby, každou se dvěma přiřazenými čísly, je ideální pro použití doma nebo v kanceláři.

Velký LCD displej s podsvícením
Gigaset DESK 600 má třířádkový LCD displej s LED podsvícením, jenž zobrazuje čas, jméno, číslo a VIP status (je-li přiřazen) volajícího. Domácí obrazovka poskytuje informace o datu, času a dni v týdnu.

Funkce handsfree & připojení náhlavní soupravy
Abyste měli volné ruce i v průběhu delších konverzací, je Gigaset DESK 600 vybaven funkcí handsfree se sedmi úrovněmi nastavení hlasitosti. Navíc je integrováno připojení náhlavní soupravy (RJ9), což umožňuje použití profesionálních náhlavních souprav.

Sedm kláves přímé volby, každá se dvěma přiřazenými čísly
Pomocí sedmi kláves přímé volby, každé se dvěma přiřazenými čísly, jsou důležité kontakty vzdálené jen na jedno stisknutí klávesy. To vám umožňuje rychlé spojení s lidmi, se kterými hovoříte často. Čísla přímé volby si můžete poznamenat na přiložené papírové vsádce, a tak je máte vždy na očích.

Integrovaný adresář
Integrovaný adresář nabízí prostor až na 100 telefonních čísel: to znamená, že všechny důležité kontakty jsou se svými jmény uloženy přímo na přístroji. Pomocí VIP statusu může být kontaktu přidělena jeho vlastní VIP melodie. Kromě toho můžete telefon nastavit tak, aby vyzváněl pouze pokud volají VIP kontakty – a u všech ostatních hovorů zůstal potichu.


 

 

Nezávazná poptávka

  

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.